Hoe koopt u boeken van Usborne?

De boeken van Usborne zijn verkrijgbaar in alle goede boekhandels. Als uw boekhandel niet beschikt over het boek dat u wil kopen, kunnen ze het bestellen bij onze distributeur, Standaard Uitgeverij.

BELGIË

Standaard Uitgeverij
Rijnkaai 100, A11
B-2000 Antwerpen
besteldienst@standaarduitgeverij.be
+32 3 285 72 00

Sales Manager

Yves De Brauwer
yves.debrauwer@standaarduitgeverij.be
+32 479 80 00 10

Verkoop Binnendienst

Rita Wets
rita.wets@standaarduitgeverij.be
+32 3 285 73 17

Chantal Van de Vloet
chantal.vandevloet@standaarduitgeverij.be
+32 3 285 72 91

Anny Mattan
anny.mattan@standaarduitgeverij.be
+32 3 285 72 92

Accountmanager

Ilse Trimborn
ilse.trimborn@@standaarduitgeverij.be
+32 491 86 73 20

Sven Robeyns
sven.robeyns@standaarduitgeverij.be
+32 491 86 08 67


Key Accountmanager

Lynn Kiekens
lynn.kiekens@standaarduitgeverij.be
+32 3 285 73 33

Marketing & PR

Lotte Van de Werf
lotte.vandewerf@standaarduitgeverij.be
+32 3 285 72 38

Riens Van Nuffelen
riens.vannuffelen@standaarduitgeverij.be
+32 3 285 73 49

NEDERLAND

WPG Kindermedia
Wibautstraat 133
1097 DN Amsterdam
+31 2 0-55 11 262

Postadres
Postbus 1050
1000 BB Amsterdam

Sales Manager

Vanessa Storm de Grave
+31 20 55 11 239
Vanessa.stormdegrave@wpgmedia.nl

Accountmanagers

Antoinette Schaub
+31 6 22 23 41 86
Antoinette.schaub@wpgmedia.nl

Rebekka van Schelven
+31 6 41 32 97 26
r.v.schelven@zwijsen.nl

Verkoop Binnendienst

+31 20 55 11 200
verkoop@wpgmedia.nl

Publiciteit, aanvragen recensieexemplaren & beeldmateriaal

Iet Wiersma
+31 20 55 11 255
Iet.wiersma@wpgmedia.nl